logo
Gizle

Hastanemizden Örnek Davranış

Hastane çalışanlarımız Kayırlı Kasabası Orta Okulu öğrencilerine kışlık giyim yardımı yaptı. Hastanemiz çalışanlarının yapmış olduğu  sosyal sorumluluk projesi basında şu şekilde yer aldı:

Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesi Çalışanlarından, Niğde ilimize bağlı komşu Kayırlı kasabamızda maddi durumu iyi olmayan öğrencilere kışlık kıyafet yardımı yaptı. 

 

Konuya ilişkin FİB Haber Merkezimize açıklamalarda bulunan Özel Kapadokya Hastanesi Müdürü Ömer Faruk Binzet En kutsal yatırımın İnsana, Eğitim gören geleceğimiz öğrencilere yapılan yatırımdır.

 

İşte bu düşünceyle Özel Kapadokya Hastanesi çalışanları olarak Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Her yıl olduğu gibi bu yıl da bu sefer komşu ilimiz Niğde ye bağlı Kayırlı kasabamızda ki ihtiyaç sahibi toplam 50 öğrenciye 50 şer adet kışlık mont,50 şer adet eldiven,bere ve 50 şer adet bot yardımı yapmayı uygun gördük dedi.

 

Sınıfları gezen Kapadokya Hastanesi Müdürü Ömer Faruk Binzet öğrencilerle bire bir ilgilenerek sohbet etti.

Kayırlı Ortaokulundaki  tüm sınıflar teker teker gezilerek öğrencilere tükenmez kalem, kurşun kalem ve balon hediye edildi.

 

Kayırlı Kasabası Belediye başkanı Aşır Yücel ile Kayırlı Ortaokulu Öğretmen ve  İdarecileri Nevşehir Özel Kapadokya hastane müdürü Ömer Faruk Binzet'e  Kapadokya Hastanesi' çalışanlarının yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesinden ötürü teşekkür ederek kendilerine plaket takdim ettiler.

Nevşehir Özel Kapadokya hastane müdürü Binzet de Kayırlı Ortaokulu öğretmenlerine ve Kayırlı Belediye Başkanı Aşır Yücel e çeşitli hediyeler verdiler.

 

Binzet Eğitime yardımı kendine görev edinmiş olan Özel Kapadokya Hastanesi çalışanları, uzun yıllardır devam ettirdiği yardımlarına bundan sonraki yıllarda da gönüllü olarak devam etmekte kararlı olup, eğitim ile ilgili yapılacak her projenin içinde olmaktan da mutluluk duyacaktır.” diye konuştu.

 

Kayırlı Belediye Başkanı Aşır Yücel de konuşmasında öncelikle Sağlık kuruluşumuz Özel Kapadokya Hastanesi çalışanlarının bu anlamlı destekleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.Bu vesile ile Kapadokya Hastanesi nezdinden Hastane Müdürü Ömer Faruk Binzet e teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Ayrıca, yapılan yardımda, Kasabamız Kayırlı Ortaokuluda ki öğrencilerin yaş ve özelliklerine göre ayakkabı, bot, mont, bere,eldiven  gibi giyim eşyalarının  yer aldığını ifade ederek,"Bu soğuk kış günlerinde yapılan yardım için memnuniyetimizi tekrar tekrar ifade etmek istiyorum. Bu yardımların devam etmesini temenni ediyorum. Yardım yapan Özel Kapadokya Hastanesi çalışanlarına  teşekkürlerimi sunuyorum bundan böyle Özel Kapadokya Hastanesi ile Niğde kentimizdeki Kayırlı Ortaokulu kardeş olmuşlardır " dedi.

Paylaş: