Hakkımızda

Özel Kapadokya Hastanesi

Hakkımızda

2004 yılında girişimci bir grup hekim tarafından Orta Anadolu Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret ve A.Ş. unvanıyla kurulan şirketimiz Anadolu'nun güzel kenti Nevşehir'e güzel bir hastane yapma kararı almıştır. 07.12.2007 tarihinde ruhsatlandırılmış ve faaliyetine resmen başlamıştır.Açılmasıyla beraber, beklenenin üzerinde bir ilgiyle karşılaşan hastanemiz, halkımızın teveccühüne layık olmak için elinden gelen tüm imkanları seferber etmektedir. Mesai mefhumu aranmaksızın hizmet veren hastanemiz 24 saat Acil Servisi ve acil servise destek olan tüm uzman hekim kadromuzla 365 gün hizmettedir. Resmi tatiller dışında Cumartesi günü dahil hizmete açık olup şu an 21 branşta 27 doktor, 4 Pratisyen Hekim,

4 yataklı Koroner, 4 yataklı Dahili, 3 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım ve 7 kuvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakımı, yabancı dil bilen turizm departmanı ile şimdilik 83 yatak kapasitesi ile yerli ve yabancı hastalarımıza hizmet vermektedir.


Hedefimiz, en ileri teknolojiyi nitelikli ve deneyimli uzman kadromuzla bütünleştirip uluslararası kalite standardında ihtiyaçlara birebir cevap veren benzersiz hizmet anlayışı ile hasta memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır.


27
Uzman Doktorlarımız
21
Polikliniklerimiz
17
Tıbbi Hizmet Ünitelerimiz
12
Sertifikalarımız