logo
Gizle

SÜNNET ŞÖLENİMİZ

26 çocuğumuz sağlıklı bir ortamda, alanında uzman doktorlarımız tarafından itinalı operasyonlarla sünnet edildi.

Toplu sünnet şöleni'nde konuklara hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Sayın Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ," biz Belediye olarak sadece organizasyonu gerçekleştirdik. Bu organizasyonda büyük katkı ve destekleri olan ve çocukların sünnet operasyonlarının gerçekleştirildiği, alanında uzman doktor ve anestezi ekipleri ile Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Dr. Fatih YAKUT'a, katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim diyerek, günün anısına Avanos tabağı hediye etti.

Toplu sünnet şölenine katılan ve erkekliğe ilk adımlarını atan bütün çocukları ve ailelerinin masalarını ziyaret eden, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ ve Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Fatih YAKUT, hem geçmiş olsun dileklerini ilettiler hem de aileleri tebrik ettiler. Daha sonra bu önemli anı hatırlamaları için çocuklara kol saati hediye ettiler.

Şölenin başından sonuna kadar, animasyon gösterileri, eğlenceli çocuk oyunları, canlı müzik ve Hacıvat - Karagöz oyunu ile çocuklar hayatlarının en güzel ve unutulmaz günlerinden birini yaşayarak erkekliğe ilk adımı attılar.

Hastanemiz Başhekimi Fatih YAKUT, çocuklarımızın sünnet edilmesi gibi hayırlı bir işte katkımızın olması ve bu vesileyle burada hep birlikte bir arada bulunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz dedi.

Paylaş: